Peccato Originale Iniezione di Morfina

Peccato Originale Morfina

Perfumy przeciwbólowe. Gdyby każde lekarstwo tak pięknie pachniało paczulą, chorowanie byłoby przyjemnością. Krystalicznie czysta kompozycja, której struktura została oddana w niewolę. Ledwo wyczuwalne są inne bardzo przecież utytułowane składniki  – róża damasceńska, białe piżmo i irys – wszystkie zostały podporządkowane wydobyciu walorów paczuli. Udało się to znakomicie. Jest (ponownie, jak w przypadku pozostałych opisywanych zapachów Peccato Originale) chłodna, klasyczna, bardzo kobieca. Moim zdaniem jedyny zgrzyt  to pojawiająca się w bazie nieco mniej wytworna wanilia. Przy czym ponownie zastrzegam, że mam awersję do tego składnika i nie uważam go za wartość dodaną w żadnym zapachu (przynajmniej jak na razie).

Podkreślam jeszcze raz, że nawet nie pierwszoplanowym, ale jedynym aktorem tego filmu jest paczula, odwiedzająca na chwilę każdy z pozostałych składników. Takie perfumy mógł stworzyć absolutny dyletant lub arcymistrz. Ja jestem nimi oczarowany, a ich wysublimowana prostota zrobiła na mnie wrażenie.

 

Plus za prostotę.

Minus za wanilię.

Cena: 138 euro /100ml EDP

Skład: paczula, róża damasceńska, białe piżmo, wanilia

Tę stronę znaleziono przez:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 C3JXyrqUGWsm5ybJ5VDVgRzk5Z6YTvtv95ZOsnc-Q4Fn9aNrf9xayBoXqdMxTQBw 5fd48261b3b5f6c0310c622c07512fbae343f51e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Może także Ci się spodobać

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw komentarz